164217
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶
حضور حوزه هنری در دوازدهمین نمایشگاه کتاب یزد
آثار حوزه هنری استان در دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب یزد عرضه شده است.
   

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری استان یزد، کتاب‌های منتشر شده حوزه هنری استان یزد از جمله تازه‌های نشر این نهاد در دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب یزد در دسترس علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی قرار دارد.

این آثار به قلم نویسندگان و شاعران استان به همت واحد آفرینش‌های ادبی، دفتر طنز، واحد هنرهای نمایشی و دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری یزد تولید، منتشر و در غرفه اختصاصی حوزه هنری عرضه شده است.

مجموعه 2 جلدی «دهم فروردین»(تحلیلی بر تاریخ انقلاب اسلامی در یزد) اثر جواد بهبودزاده، مجموعه داستان «عمو صیاد» نوشته جلال توکلی، رمان «واو» به قلم اسماعیل واقفی، نمایش‌نامه‌های «کاکوتی» و «سی شش پنجاه و نه»(30/06/59) نوشته کرامت یزدانی و خاطرات «سالار تکریت» نوشته مصطفی زمانی‌فر از جمله کتاب‌های ارائه شده است.

همچنین مجموعه داستان «قصه‌های من و ننه آغا» نوشته حجت‌الاسلام مظفر سالاری، مجموعه غزل‌های احمدرضا قدیریان با عنوان «شاعر درباری»، مجموعه شعر آئینی «پاییز تبسم» اثر سیدفضل‌الله طباطبایی‌ندوشن، مجموعه شعر عاشورایی شاعران یزدی با عنوان «تا صبح بسوزد» به کوشش احمدرضا قدیریان، مجموعه شعر «آشیان آسمان» سروده فائزه زرافشان، مجموعه شعر کودک با عنوان «توپ طلایی» سروده فاطمه غلامی و مجموعه شعر طنز «قندچین»(گزیده اشعار طنز شاعران یزدی) در این غرفه در دسترس علاقه‌مندان است.

رمان «قایق راندن به اقیانوس»(روایت سفر رهبر معظم انقلاب به استان یزد در دی‌ماه 1386که به چاپ چهارم رسیده) نوشته حجت‌الاسلام مظفر سالاری، رمان «برنامه‌نویس» نوشته وحید حُسنی، «گزیده افتخار» اثر محمدرضا کلانتری سرچشمه با موضوع انقلاب اسلامی و «روزشمار انقلاب اسلامی در یزد» اثر پژوهشی جواد بهبود زاده و محمدرضا کلانتری سرچشمه از دیگر کتاب‌های عرضه شده است.

اغلب آثار ارائه شده توسط انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است.

حضور شاعران و نویسندگان آثار و عرضه کتاب با امضای آنها از اقدامات جنبی این غرفه است.

غرفه حوزه هنری در دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب یزد در میانه راهرو اول قرار دارد.

ناشران شرکت کننده در این نمایشگاه بیش از ۷۰ هزار عنوان کتاب با موضوعات مختلف در 260 غرفه در معرض دید علاقه‌مندان قرار داده‌اند.

دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب و مطبوعات محلی استان یزد تا سه‌شنبه 29 بهمن از ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۶:۳۰ تا ۲۱:۳۰ در محل جدید نمایشگاه‌های بین‌المللی یزد دایر است.
©2020 HozehHonari. All Rights Reserved