163274
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
بزرگداشت سردار دل‌ها در حسینیه ایران
مردم حسینیه ایران در یاد و تجلیل از سردار آسمانی حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش در حسینیه امیرچخماق به عزاداری پرداختند و بر ادامه راه شهدا تأکید کردند.
   
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری استان یزد، مردم ولایتمدار و انقلابی دارالعباده در چهارمین روز فراق مالک اشتر زمان، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش با حضور پرشور، باشکوه و کم نظیر در حسینیه امیرچخماق و در جوار مزار مطهر شهدای گمنام، یاد و خاطره شهدای مقاومت را گرامی داشتند و هم‌صدا و هم‌نفس با ملت بزرگ ایران با محکوم کردن این جنایت وحشیانه آمریکا، فریاد خون خواهی سر دادند.
هیئت‌های مذهبی و مردم عاشورایی یزد در این تجمع عظیم و پرشور در سوگ شهادت سرباز ولایت، شهید حاج قاسم سلیمانی به عزاداری پرداختند و با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، و لبیک یا حسین(ع) بر انتقام سخت و ادامه راه شهدا تأکید کردند.
مردم قدرشناس، فهیم و شهیدپرور دارالعباده از جمله هنرمندان در شانزدهمین روز زمستان 98 با خلق حماسه‌ای ماندگار ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا و انقلاب و تجلیل و تقدیر از مجاهدت‌ها، ایثار و جانفشانی سردار کرار شهید حاج قاسم سلیمانی، پیام صلح و وحدت را برای دوستان، مستضعفان، ملت‌های ستمدیده و آزادی‌خواهان جهان و خشم انقلابی، انتقام سخت و پشیمان کننده را از جلادان آمریکایی ـ صهیونیستی فریاد زدند.
از نخستین لحظات اعلام خبر شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مراسم عزاداری و بزرگداشت این سرباز ولایت در جای جای استان یزد در حال برگزاری است.


©2020 HozehHonari. All Rights Reserved