140670
  ۱۳۹۶/۷/۲۷
مدیر کل حقوقی حوزه هنری به سوگ پدر نشست
رئیس، کارکنان و هنرمندان حوزه هنری یزد در پیامی ضایعه درگذشت پدر محمد ملک‌ثابت مدیر کل دفتر حقوقی حوزه هنری را به وی و محمود ملک‌ثابت رئیس اسبق حوزه هنری استان تسلیت گفتند.
   
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری استان یزد: خادم الحسین(ع) میرزا احمد ملک‌ثابت، پدر محمد ملک‌ثابت مدیر کل دفتر حقوقی حوزه هنری کشور و برادر محمود ملک‌ثابت رئیس اسبق حوزه هنری یزد صبح امروز دارفانی را وداع گفت.
به همین مناسبت محمدصادق کوچک‌زاده رئیس حوزه هنری استان یزد در پیامی ضایعه درگذشت این پدر بزرگوار را به خانواده داغدار ملک‌ثابت تسلیت گفت، متن پیام به این شرح است:
«انالله و انا الیه راجعون»
عزیزان فرهیخته جنابان آقایان محمود و محمد ملک‌ثابت
خبر تلخ درگذشت زنده‌یاد میرزا احمد ملک‌ثابت که همواره در مسیر خدمت به خلق و امور خداپسندانه پیشتاز بود، موجب تألم و تأثر عمیق اینجانب گردید. هر چند فقدان و هجران عزیزان نه به بیان و نه به قلم می‌آید اما رجاء واثق دارد که الطاف بی‌کران پروردگار متعال مانند همیشه تسلی بخش شما بزرگواران و سایر بازماندگان محترم آن مرحوم خواهد بود.
اینجانب از طرف هنرمندان و کارکنان و اساتید حوزه هنری استان این ضایعه ناگوار را به خاندان محترم به ویژه همسر، فرزندان و اخوان معزز آن مرحوم تسلیت و تعزیت عرض نموده، از درگاه ایزد منان برای آن فقید سعید غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و اجر و دوام توفیق خدمتگزاری به اسلام و انقلاب مسئلت داریم.
گفتنی است: مراسم تشییع و خاکسپاری مرحوم میرزا احمد ملک‌ثابت فردا جمعه 28 مهرماه ساعت 9 صبح از حسینه محله یعقوبی واقع در خیابان امام خمینی(ره)، خیابان شهیدان ادهمی به سمت خلدبرین برگزار خواهد شد.
مراسم ترحیم آن مرحوم نیز جمعه شب (28 مهرماه) بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد محله یعقوبی برگزار می‌شود.
©2020 HozehHonari. All Rights Reserved